Firma HYDROSPRZĘT specjalizuje się w sprzedaży, odbudowie, serwisowaniu i remontowaniu maszyn budowlanych różnych marek. Zasięgiem swojej działalności obejmujemy cały rejon Polski. Świadczymy również usługi dla klientów zagranicznych

JESTEŚMY DYSTRYBUTOREM NASTĘPUJĄCYCH MAREK:

DRESSTA

Hydrosprzęt – autoryzowany dystrybutor maszyn budowlanych DRESSTA posiada uprawnienia do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

CUMMINS

Sprzedaż, montaż i serwisowanie silników, stosowanych przez wiodących producentów maszyn budowlanych, przemysłowych i rolniczych.

LINSER

Podwozia do maszyn, zęby i lemiesze produkcji LIS – lidera w Europie. Własny magazyn pozwoli na szybką dostawę produktów w wybrane miejsce w Polsce.

MENZI MUCK

Koparki Menzi Muck, są maszynami uniwersalnymi, doskonałe w ekstremalnie trudnych warunkach – wszędzie gdzie inne nie dają rady

MOROOKA

Morooka dostarcza maszyn budowlane, leśne, rolnicze. Maszyny na gąsienicach gumowych o ultra niskim nacisku na podłoże.

Witryna producenta
Witryna producenta
Witryna producenta
Witryna producenta
Witryna producenta

Postaw na solidnego partnera!

Nowoczesne hale remontowe
Nowoczesne hale remontowe
Firma HYDROSPRZĘT posiada hale produkcyjno-remontowe, wyposażone w nowoczesne maszyny i urządzania, pozwalające na wykonywanie wysokiej jakości usług serwisowych i remontowych. Dysponuje dwoma halami naprawczymi o łącznej powierzchni ok. 6000 m2 umożliwiające prowadzenie remontów jednocześnie kilkunastu maszyn.
Fachowa kadra
Fachowa kadra
Zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Regularne podnoszenie kwalifikacji kadry dają gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług. Zajmujemy się regeneracją podzespołów dla różnych marek.
Specjalne stanowiska naprawcze
Specjalne stanowiska naprawcze
W halach znajdują się stanowiska do napraw elementów hydrauliki siłowej, napraw silników, obróbki mechanicznej, śrutowania i lakierowania.Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami do: wypalania i napawania, regeneracji pasów gąsienic, zakuwania przewodów hydraulicznych oraz obróbki mechanicznej
0
Zadowolonych klientów
0
Sprzedanych maszyn
0
Pozycji na magzynie

Jesteśmy globalni i pomagamy klientom w całej Polsce!

Polityka jakości

Dowiedz się więcej

Certyfikaty

Dowiedz się więcej

                           

Rozwój firmy Hydrosprzęt s.j. oraz podniesienie jej konkurencyjności poprzez zakup środków trwałych w postaci urządzeń do remontu maszyn budowlanych.

Projekt współfinansowany poprzez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013   „Fundusze Europejskie dla Małopolski”

Jesteśmy by Twój biznes mógł rozkwitać!

 

Poprzez kreatywne pomysły, innowacje i determinacje

Zacznijmy!