Opis produktu

Mechanizm skrętu służy do przekazywania napędu na przekładnie boczne pojazdu gąsienicowego. Prostsze konstrukcje jednobiegowe posiadają jedno wielotarczowe sprzęgło napędowe i jedno wielotarczowe sprzęgło hamulcowe (po obu stronach). Dwubiegowe mechanizmy sterowania oprócz wielotarczowego sprzęgła hamulcowego, wyposażone są dodatkowo w dwa sprzęgła:

  • wielotarczowe zakresu małej prędkości obrotowej
  • wielotarczowe zakresu dużej prędkości obrotowej

Maszyny wyposażone w dwubiegowy mechanizm skrętu umożliwiają wykonywanie łagodnych skrętów z zachowaniem pełnej mocy na obu gąsienicach, a także zwrotów w miejscu.

Każdy posiadacz spycharki marki HSW / DRESSTA może mieć pewność, że w firmie HYDROSPRZĘT szybko zaopatrzy się w mechanizm skrętu do swojej maszyny. Mechanizmy zregenerowane do maszyn TD-15 i większych dostępne są zawsze „od ręki” z 6-miesięczną gwarancją, zaś fabrycznie nowe, ze względu na autoryzowaną dystrybucję HSW / DRESSTA realizowane są w priorytetowym terminie z 12-miesięczną gwarancją.

Most napędowy w ładowarkach, kompaktorach i innych maszynach kołowych służy do przekazywania napędu z wału napędowego na koła jezdne. Jednocześnie komponent ten z racji swojego usytuowania spełnia funkcję osi pojazdu.

Firma HYDROSPRZĘT zapewnia stałą dostępność w swoich magazynach zregenerowanych mostów stosowanych w ładowarkach Ł-34 oraz Ł-560 oraz możliwość zregenerowania w krótkim czasie mostów do pozostałych modeli. Możliwe jest również przeprowadzenie na życzenie adaptacji mostów napędowych marki ZF do maszyn HSW / DRESSTA.

Przekładnia boczna jest elementem układu napędowego spycharek i innych pojazdów gąsienicowych. Umieszczona za mechanizmem skrętu, zwiększa odpowiednio moment obrotowy na kołach napędowych maszyny. Nazywana też reduktorem, przekładnia boczna może być jedno- lub dwustopniowa.

Oferta firmy HYDROSPRZĘT obejmuje przekładnie boczne do wszystkich maszyn gąsienicowych marki DRESSTA / HSW. Ze względu na specjalizację w serwisie maszyn produkowanych w Stalowej Woli, Klienci mogą być pewni, że w firmowych magazynach zawsze są na stanie reduktory po odbudowie, do maszyn TD-15 oraz większych (z 6-miesięczną gwarancją). Ze względu na status autoryzowanego dystrybutora marki HSW / DRESSTA, firma HYDROSPRZĘT realizuje również w priorytetowym terminie zamówienia fabrycznie nowych części, z 12-miesięczną gwarancją.

W firmie HYDROSPRZĘT w stałej sprzedaży dostępne są zregenerowane skrzynie biegów do pełnej gamy maszyn marki HSW / DRESSTA – zarówno gąsienicowych, jak i kołowych. O ich wysokiej jakości wykonania świadczy 6-miesięczny termin gwarancyjny, udzielany na każdy refabrykowany komponent.

Jako autoryzowany dystrybutor marki DRESSTA, zapewniamy również dostęp do fabrycznie nowych zespołów skrzyń biegów oraz ich elementów z 12-miesięcznym okresem gwarancji, w bardzo konkurencyjnych cenach i w preferencyjnym terminie realizacji zamówienia.

Istnieje także możliwość wymiany całej skrzyni w firmowym warsztacie lub poprzez serwis mobilny HYDROSPRZĘT. W takim przypadku Klient zyskuje dodatkowo możliwość skorzystania z profitów gwarancji w miejscu pracy maszyny.

Dzięki zmiennikowi momentu w spycharce możliwa jest zmiana obrotu adekwatna do zmiany pojawiającego się obciążenia zewnętrznego. Tego typu przekładnia hydrokinetyczna pozwala zwiększyć siłę buldożera nawet do 3,5 raza.

W stałej sprzedaży firmy HYDROSPRZĘT znajdują się zmienniki momentu do wszystkich maszyn marki HSW / DRESSTA. Oferta obejmuje zmienniki nowe z 12-miesięczną gwarancją, a także posiadające ich wszystkie parametry użytkowe egzemplarze po całkowitej regeneracji (w niższej cenie). Gwarancją niezawodności jest wydawana do każdej refabrykowanej sztuki 6-miesięczna gwarancja.

Zamówienia na nowe zmienniki momentu do maszyn producenta ze Stalowej Woli, posiadające roczną gwarancję, dzięki autoryzacji dystrybutorskiej realizowane są w priorytetowym terminie i korzystnych cenach.

Jeżeli zakup części będzie związany również z jej montażem lub wymianą, Klient w okresie trwania jej gwarancji będzie dodatkowo wspierany przez mobilny serwis HYDROSPRZĘT, który usuwa awarie w miejscu pracy maszyny.

Na zamówienie, istnieje również możliwość zakupu i montażu regenerowanych zmienników momentu firm:

Carraro
Clark
ZF

Podwozie pojazdu gąsienicowego to jeden z najistotniejszych jego elementów. To tutaj poszczególne części są narażone na największe zużycie, podczas kontaktu z różnego rodzaju podłożami.

Oferta firmy HYDROSPRZĘT w zakresie podwozi spycharkowych obejmuje komponenty składowe do wszystkich gąsienicowych pojazdów marki HSW / DRESSTA, takie jak:

  • Rolki
  • Łańcuchy
  • Płyty gąsienic
  • Koła napędowe
  • Koła napinające
  • Napinacze

Jako autoryzowany dystrybutor, umożliwiamy Klientom dostęp do oryginalnych podwozi pierwszego montażu w maszynach DRESSTA / HSW. Polecamy również jako opcję sprawdzone w maszynach gąsienicowych podwozia marki Linser. Oprócz podwozi do buldożerów HSW / DRESSTA, polecamy także: fabrycznie nowe, używane oraz zregenerowane podwozia do maszyn Komatsu, Liebherr, CAT oraz innych marek wraz z możliwością wymiany w naszym warsztacie lub u Klienta – poprzez mobilny serwis.