Wiemy jak ważna dla naszych Klientów jest ciągłość pracy. Niespodziewane przestoje z powodu awarii wiążą się zawsze z ryzykiem opóźnienia inwestycji. Czasem jednak postój z powodu awarii jednej maszyny może wstrzymywać pracę kilkudziesięciu osób, a to podnosi drastycznie koszty budowy. Z kolei w kopalniach, hutach, czy też elektrociepłowniach, skutkiem braku dostępności choćby pojazdu ładującego, mogłyby być zatrzymanie pracy całego zakładu.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy usługi takie jak serwis i remont maszyn budowlanych, które świadczone są na terenie całego kraju bądź też w naszych halach. Posiadamy odpowiednio wyposażone warsztaty oraz wykwalifikowaną kadrę robotniczą.

Właściwe Narzędzia Do Właściwych Rozwiązań!

ZAMÓW SERWIS

Rozumiejąc potrzebę szybkiego reagowania na wszelkie nieprzewidziane okoliczności, firma HYDROSPRZĘT świadczy usługi takie jak serwis maszyn budowlanych. W tym celu, podążając za potrzebami swoich Klientów stworzyła flotę specjalnie wyposażonych aut serwisowych, która pomaga zredukować do minimum czas potrzebny na naprawę maszyny.

Każdy z samochodów serwisowych może w kilka godzin dotrzeć do miejsca pracy maszyny we wszystkich zakątkach kraju. Ich wnętrza, to w rzeczywistości świetnie wyposażone mobilne warsztaty, które w zależności od potrzeby doposażane są w dodatkowe narzędzia, konieczne w serwisie smary i oleje oraz części zamienne. Serwis maszyn budowlanych przebiega więc szybko i sprawnie.

Auta serwisowe pozwalają na wykonywanie w terenie następujących rodzajów prac: naprawa hydrauliki siłowej, naprawa silników spalinowych, naprawa instalacji elektrycznej, naprawa układu napędowego naprawa układu jazdy, montaż i serwis klimatyzacji, prace wulkanizatorskie, spawanie i cięcie gazowe, napawanie i roztaczanie otworów, naprawa osprzętu roboczego.

Dodatkowo, w razie potrzeby transportu większej ilości części, dostępne są większe samochody – w tym jeden wyposażony w żuraw. Dysponujemy również taborem 7 zestawów do transportu ponadnormatywnego.

Jesteśmy by Twój biznes mógł rozkwitać!

 

Poprzez kreatywne pomysły, innowacje i determinacje.

Zacznijmy!